Biuro Rachunkowe


- Kompleksowa obsługa Twojej firmy w zakresie rachunkowości.

- Podatki, optymalizacja i doradztwo dla firm.

- Porady i obsługa prawna firm.

Zapraszamy do współpracy

O firmie


Biuro Rachunkowe Innovation Construction specjalizuję się w obsłudze średnich i dużych firm zapewniając kompleksową obsługę Twojej firmy w zakresie rachunkowości. Dodatkowo personel tworzą fachowcy od lat związani z firmą – specjaliści ds. księgowości, podatków, kadr i płac, radcy prawni, doradcy podatkowi. Współpracujemy również z kancelariami prawnymi oraz doradcami podatkowymi Zapewniając kompleksową obsługę każdej firmy.

Inicjatywą własnego biura rachunkowego była suma wszystkich naszych zebranych doświadczeń na polu etatowej pracy zawodowej zarówno w biurach rachunkowych jak i dużych przedsiębiorstwach. Właśnie wtedy kształtowała się nasza własna definicja kompleksowości usług księgowych. Doświadczenie zebrane przez lata przeklada się na najwyższy poziom jakości usług, co potwierdzają nasi zadowoleni klienci. Jesteśmy nastawieni na realizację Państwa potrzeb, które ujawniają się w toku prowadzonej działalności.

Gwarantujemy naszym Klientom wysoki poziom profesjonalizmu oraz zapewniamy zachowanie poufności właściwej dla powierzonych informacji. Wiemy, że zaufanie, rzetelność i sympatia są warunkiem niezbędnym udanej współpracy. Wszystkie dokumenty przez nas wydawane przechodzą podwójną kontrolę merytoryczną. Pewni dobrej organizacji naszej pracy, podejmujemy współpracę z nowymi firmami w dowolnym momencie roku obrotowego i na każdym etapie ich rozwoju.

Usługi księgowe realizujemy tylko na licencjonowanych programach – Sage Symfonia

Zajmujemy się kompleksową obsługą rachunkową i kadrowo-płacową, w której skład wchodzi między innymi: prowadzenie ksiąg handlowych, sporządzanie deklaracji podatkowych i sprawozdań finansowych, rozliczenia płacowe, ewidencja kadrowa, reprezentowanie przed US i ZUS.

Jeśli szukasz kompetentnego zespołu, któremu chciałbyś zaufać i powierzyć sprawy firmy, skontaktuj się z nami już dziś – to może być Twoja najlepsza decyzja biznesowa w tym roku.

Komfort współpracy

Państwa poczucie bezpieczeństwa wzmacniamy także poprzez wykupione ubezpieczenie OC. Ale nasz cel to wywołanie w Państwu także innego, równie istotnego poczucia – poczucia obcowania z biurem rachunkowym dbającym o wygodę i przyjazne warunki współpracy.

Dedykowana oferta

Wiemy, że każda firma posiada inne wymagania, dlatego dla pełnej satysfkacji z naszych usług księgowych umożliwamy wybór odpowiedniego pakietu. Pakiet srebrny umożliwia księgowanie do 10 dokumentów, złoty do 25 dokumentów oraz platynowy do 50 dokumentów z możliwością konsultacji z doradcą podatkowym.

Doświadczenie

W branży rachunkowości działamy od lat. Dzięki temu doskonale wiemy, na jakie kwestie należy zwrócić uwagę podczas tworzenia spółki prawa handlowego, sporządzania rozliczeń VAT czy podpisywaniu umowy z pracownikiem. Przewidujemy potencjalne zagrożenia i przeciwdziałamy im.

Pomoc

Doradztwo przy prowadzeniu działalności gospodarczej Jak rozliczyć koszty zakupu bądź użytkowania samochodu? Jak wystawić pierwszą fakturę? Jakie wydatki mogę zaliczyć do kosztów, aby zapłacić mniej podatku?

Twoja firma w dobrych rękach.

1000

Obsługiwanych firm

251k

Rocznie dokmentów

24K

Zadowolonych klientów

211K

Kubków kawy